Φιλικα με την Ασπιδα Ξανθησ, τα κοριτσακια μασ
![](/downloads/images/000328.jpg)
Οι ομάδες των κοριτσιών της ακαδημίας μας έπαιξαν το Σάββατο 19 Νοεμβρίου δύο παιχνίδια με την ομάδα της Ασπίδας Ξάνθης.
Συγκεκριμένα οι γεννημένες τα έτη 2005-2006 και 2007-2009 έπαιξαν δύο όμορφα παιχνίδια κερδίζοντας εμπειρίες και απολαμβάνοντας κάθε στιγμή της συμμετοχής τους. Τα κορίτσια μας έδειξαν αρκετά καλά στοιχεία και άφησαν καλές εντυπώσεις.